Насіння гарбузове


Батьківщиною гарбуза є Латинська Америка, де раніше гарбузове насіння використовувалися виключно для виробництва натуральних лікарських препаратів, які володіли значною загальнозміцнюючою дією. Безліч корисних речовин, вітамінів, мінералів, мікроелементів, життєво необхідних організму людини, міститься в гарбузовому насінні.
Корисні властивості гарбузового насіння значні. Вони чудово стабілізують кров'яний тиск, особливо корисні гіпертонікам. Люди, що страждають морською хворобою, знають про ефективність гарбузового насіння при нападах нудоти, що викликаються сильною морською хитавицею. Також вагітні жінки на початкових термінах рятуються від сильного токсикозу саме насінням гарбуза. Це чудове насіння надзвичайно ефективно знижує рівень цукру в крові. Люди, які страждають стійкими запорами, можуть допомогти собі, вживаючи в їжу гарбузове насіння. Обґрунтовано вважається, що саме насіння гарбуза виводять з організму людини шкідливі свинець та кадмій.
Вважається, що гарбузове насіння дуже корисні чоловікам. Вживання їх в їжу є профілактикою простатиту.
Цинк, яким так багаті ці зернята, перешкоджає розростанню сполучної тканини в передміхуровій залозі, що спостерігається при аденомі і простатиті. Тому висушені зерна надзвичайно корисні чоловікам, які мають цю проблему. Смакуйте гарбузовим насінням і для профілактики цих недуг.

Для ефекту досить з’їдати на день по 50-60 гарбузових зерен впродовж двох місяців.
Корисно гризти насіння юнакам та юнкам, які мають проблеми зі шкірою обличчя. Завдяки тому ж таки цинку поліпшується стан шкіри при підлітковому вугровому висипі, оскільки відомо, що при цій недузі рівень цього мікроелемента в організмі знижується.
Крім того, у гарбузовому насінні є амінокислота кукурбітин - глистова отрута, нешкідлива для людини. Враховуючи, що майже половина людей ходить з паразитами в жовчному міхурі, то “полікуватися” цілющими зернами буде не зайвим кожному з нас.